Хебър и Ботев Враца играят при резултат 1:0  в мач

...

НА ЖИВО: Хебър - Ботев Враца 1:0, гробарите удариха в края на първата част

Хебър и Ботев Враца играят при резултат 1:0  в мач от 11-ия кръг на efbet Лига. Срещата стартира в 15:30 часа в Пазарджик и се предава директно по DIEMA SPORT.

На Gong.bg ще проследим всичко най-интересното от срещата.

Още във втората минута Переа се измъкна от отбраната на пазарджиклии и подаде на Барбоса, който стреля в навън. След обстановката бе вдигнат страничният байрак на съдията. В идващите минути домакините пробваха да натиснат съперника, само че не съумяха да стигнат до голова обстановка.

Чак в 28-ата минута Хебър стигна до изстрел - Збун се опитва от дребен ъгъл, само че в навън. Първият прецизен изстрел в мача пристигна в 31-ата минута и бе дело на Георги Николов. Бариос обаче нямаше усложнения.

Около минута по-късно Георги Вълчев се озова на чиста позиция, но не съумя да преодолее Бариос. Секунди след шута на опитния състезател бе маркирана и негова засада.

Пет минути преди почивката пристигна и най-голямата заплаха за " гробарите ". Вълчев стреля мощно от директен свободен удар от над 20 метра и единствено бързата реакция на Бариос резервира резултата 0:0.

Минута преди полувремето, един от най-опитните в състава на гостите Момчил Цветанов сервира топката " на тепсия " на Ангел Бастунов, който незабавно откри своя съотборник Олексий Збун. Украинецът, останал на стрелкова позиция самичък против Бариос, не сбърка за 1:0. Попадението е дебютно за крилото с екипа на Хебър.

Хебър - Ботев Враца 1:0

Хебър: 1. Петър Дебърлиев, 13. Архан Исуф, 33. Стефан Цонков, 24. Лазар Марин, 27. Роберт Мазан, 7. Георги Вълчев, 8. Карлос Охене, 10. Ангел Бастунов, 14. Олексей Збун, 17. Николас Пенев, 9. Георги Николов

Треньор : Любослав Пенев

Ботев Вр: 34. Федерико Бариос, 23. Браян Мендоса, 28. Едуардо Конде, 20. Мартин Христов, 7. Момчил Цветанов, 77. Стефан Велев, 18. Диого Барбоса, 9. Даниел Генов, 10. Спас Георгиев, 14. Марко Мажуга, 19. Браян Переа

Треньор: Христо Янев